
Підвісний світильник Nowodvorski Santana (11653)
11 429 ₴
- В наявності
- Код: 183666698
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа кремово-золота SANTANA L – елегантність у сучасній формі. Ідеально підходить для вітальні, їдальні, спальні, кухні чи кабінету. Чудово підходить для сучасних, japandi, класичних і мінімалістичних інтер'єрів. Ми раді, що ти завітав до нас – місця, де якість і стиль йдуть пліч-о-пліч! Стельова лампа SANTANA L. це пропозиція для тих, хто шукає тонке поєднання. дизайнерської форми і затишного світла. Її сучасна силует, натхненна стилем japandi і modern classic, вносить до інтер'єру. елегантність, тепло і функціональність. Абажур з тканини в відтінку. кремовому. красиво.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 25W Вт |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Гламур, Лофт, Індустріальний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 429 ₴








