
Духова шафа Whirlpool WOI6A8HT1SBA
45 796 ₴
- В наявності
- Код: 183703036
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Кухні. Мікрохвильові печі. Плити. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці: https://docs.emeaappliance-docs.eu – виберіть відповідну мову та введіть торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.7 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистрибуція | Whirlpool |
| Мoдель | WOI6A8HT1SBA |
| Марка | Whirlpool |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 73 л |
| Очищення | Гідроліз |
| Термовентиляція | Да |
| Тип | Електричний |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Функція пари, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 796 ₴








