
Підвісна лампа Cosmolight Sutton 6X E14 мідь P06692Br-Wh
23 626 ₴
- В наявності
- Код: 183739253
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Абажурна стельова лампа SUTTON P06692BR-WH багатопунктова латунь біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Sutton виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркаса | латунь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 67 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 626 ₴


