
Підвісна лампа Maxlight Verdes P0612
9 952 ₴
- В наявності
- Код: 183739299
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа LED 10W VERDES Maxlight - Сучасна чорна труба 255 см IP20. Відкрийте новий вимір сучасності завдяки. Сучасна підвісна лампа труба вертикальна декоративна кулька LED 10W VERDES Maxlight. Ця елегантна лампа, виготовлена з найвищої якості алюмінію та доповнена деталями з натурального каменю, є ідеальним поєднанням стилю та функціональності. Чорний корпус гармонійно контрастує з білими декоративними елементами, що робить її відмінним рішенням для будь-якого сучасного інтер'єру. Завдяки вбудованому модулю LED потужністю 10W, освітлює простір теплим світлом з температурою 3000K і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 8 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Verdes |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 952 ₴






