
Підвісна лампа Paul Neuhaus Hoop 2851-36
20 682 ₴
- В наявності
- Код: 183739312
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Світлодіодна підвісна лампа Hoop 2851-36 LED 37W 3000K коричнева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Hoop виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 57 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, з регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | 2851-36 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 682 ₴

