
Потолочна лампа Paul Neuhaus Q-Piato 8008-70 49W LED RGB
30 553 ₴
- В наявності
- Код: 183739334
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. П'ятилампова стельова лампа LED Q-Piato з багатоколірним круглим дизайном - керується пультом або інтелектуально через ZigBee. Стельова лампа LED Q-Piato виглядає яскраво, незалежно, а водночас гармонійно. П'ять круглих, плоских металевих дисків різних розмірів і кольорів латуні, антрациту та сірого розташовані так, щоб накладатися один на одного. На їхніх краях розташовані світлодіоди, які через сатиновані екрани забезпечують рівномірне світло з усіх сторін. Для перемикання, затемнення та регулювання температури кольору слугує відповідний пульт Q, який вже.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заміни | Немає |
| Висота | 6.5 мм |
| Довжина: | 85 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Q-Piato 8008-70 |
| Потужність | 49 |
| Напруга живлення | 230 |
| Регулювання кольору | Да |
| Світловий потік | 7100 |
| Тип | Стельова лампа |
| Тип джерела світла | Вбудований LED |
| Колірна температура | 2700-5000 |
| Ширина | 49.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 553 ₴

