
Підвісна лампа Paul Neuhaus Rika 2113-18 LED висота 180 см
25 287 ₴
- В наявності
- Код: 183739352
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа Paul Neuhaus Rika 2113-18 з серії Rika. Світильник оснащений світлодіодною технологією LED. Розміри: ширина 71 см, висота 180 см, глибина 15 см. Клас енергетичної ефективності D. Світильник призначений для монтажу на стелю та створення освітлення в інтер'єрі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 15 мм |
| Клас енергетичної ефективності | D |
| Мoдель | 2113-18 |
| Серія | Rika |
| Технологія освітлення | LED |
| Тип | Підвісний світильник |
| Ширина | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 287 ₴

