
Потолочна лампа Paul Neuhaus Q-Swing 6385-55 LED 24W 2700-5000K
21 935 ₴
- В наявності
- Код: 183739374
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потолочна лампа Paul Neuhaus Q-Swing 6385-55 — сучасне рішення для освітлення, яке поєднує елегантність та функціональність. Лампа оснащена вбудованим світлодіодом LED потужністю 24 Вт зі можливістю регулювання кольорової температури в діапазоні 2700-5000 K, що дозволяє адаптувати атмосферу в будь-якому приміщенні. Світловий потік складає 3100 люмен. Корпус виготовлений з алюмінію. Джерело світла не піддається заміні. Ступінь захисту IP20. Напруга живлення 230 В. Компактні розміри: висота 23,5 см, ширина 18 см, глибина 121 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заміни | Немає |
| Висота | 23.5 мм |
| Діапазон колірної температури | 2700-5000 |
| Довжина: | 121 мм |
| Код MPN | 6385-55 |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Q-Swing 6385-55 |
| Потужність | 24 |
| Напруга живлення | 230 |
| Світловий потік | 3100 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Стельова лампа |
| Тип джерела світла | Вбудований LED |
| Тип кольору | Регульований діапазон кольорів |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 935 ₴

