
Люстра Maxlight Verdes підвісна P0611 (Maxp0611)
9 952 ₴
- В наявності
- Код: 183739380
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа MaxLight Verdes P0611. Підвісна лампа MAXLIGHT VERDES P0611 - це відмінний вибір для тих, хто шукає стильне та функціональне освітлення для сучасного інтер'єру. Її мінімалістичний та елегантний дизайн робить її ідеальною підвісною лампою для вітальні, їдальні, спальні, кухні чи передпокою. Це освітлювальний прилад, який поєднує сучасний стиль з високою якістю виконання. Лампа виготовлена з міцних матеріалів, таких як алюміній та камінь, що забезпечує довговічність та стійкість до пошкоджень. Природне оздоблення та грубі форми вписуються в.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 255 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 8 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 15 мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 952 ₴






