
Підвісний світильник Italux Santos Pnd-95331-4-Brss (Pnd953314Brss)
13 186 ₴
- В наявності
- Код: 183739401
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Подовга підвісна лампа Santos PND-95331-4-BRSS для вітальні бронза в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Santos виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 81 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Мoдель | Santos |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 6 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 186 ₴

