
Потолочна лампа Paul Neuhaus Popsicle 6583-18 LED 3W 3000K
15 377 ₴
- В наявності
- Код: 183739467
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прекрасно спроектована чорна стельова лампа Popsicle з різного розміру янтарним і димчастим сірим склом створює декоративне світло в житловому просторі. Лампа оснащена десятьма теплими білими LED G9 лампочками, які випромінюють красиву гру світла через скло. Розміщена над столом у їдальні, лампа Popsicle створить затишну домашню атмосферу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркаса | стекло |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4012248375518 |
| Артикул виробника | 6583-18 |
| Можливість заміни | Немає |
| Довжина: | 85 мм |
| Захист | IP20 |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Popsicle 6583-18 |
| Потужність | 3 |
| Напруга живлення | 230 |
| Світловий потік | 300 |
| Тип | Стельова лампа |
| Тип джерела світла | Вбудований LED |
| Колір світлового потоку | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 377 ₴

