
Підвісна лампа Paul Neuhaus Rika 2116-18 висячий світильник
27 299 ₴
- В наявності
- Код: 183739497
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник Paul Neuhaus Rika 2116-18 являє собою сучасний світильник серії Rika. Світильник має висоту 180 см, ширину 15 см та глибину 119 см. Належить до класу енергетичної ефективності E. Придатний для установлення у житлових та комерційних приміщеннях завдяки сучасному дизайну серії Rika.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 119 мм |
| Клас енергетичної ефективності | E |
| Мoдель | 2116-18 |
| Серія | Rika |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісний світильник |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 299 ₴

