
Підвісна лампа Zuma Line Cindy золота Md411513Ignii
36 973 ₴
- В наявності
- Код: 183739542
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Zuma Line Лампа Підвісна Гламур Кришталеві Золоті Гілки 14xG9 100cm. Відкрийте для себе виняткову елегантність з лампою підвісною гламур CINDY від Zuma Line, ідеальним поєднанням стилю та функціональності, яке змінить ваш інтер'єр. Ця кришталева лампа, натхнена мотивами природи, є справжнім витвором мистецтва. Її красиві золоті гілки ідеально кореспондують з мідними та прозорими деталями, вносячи до приміщення розкішну атмосферу, сповнену блиску. Лампа оснащена 14 світловими точками, які використовують джерело світла G9 з максимальною потужністю 3,5W, що забезпечує.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Мoдель | Cindy |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
| Основні | |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 973 ₴





