
Підвісна лампа Just Light Nele 12288-18 чорна LED 24W
12 279 ₴
- В наявності
- Код: 183739608
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник Just Light Nele 12288-18 - елегантний елемент освітлення для сучасних інтер'єрів. Виконаний з металу в чорному кольорі з інтегрованим джерелом LED. Лампа обладнана одним LED джерелом світла потужністю 24W, що забезпечує світловий потік 2900 люмен з теплою кольоровою температурою 3000K. Живлення мережеве 230V. Ступінь захисту IP20. Висота світильника 100 см, ширина 12 см, довжина підвісу 150 см. Входить до серії NELE. Джерело LED включено в комплект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Джерело світла в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Nele 12288-18 |
| Потужність | 24 |
| Напруга живлення | 230 |
| Виробник | Just Light |
| Светоотдача | 2900 |
| Серія | NELE |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура кольору | 3000 |
| Тип | Підвісний світильник |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип живлення | Мережева |
| Колірна температура | Тепла |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 279 ₴

