
Підвісна світлодіодна лампа Italux Fonte 4xLED 60W 3000-6000K чорна Pnd22412S4Bk
12 901 ₴
- В наявності
- Код: 183739627
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Люстра кільця Fonte PND-22412-S4-BK LED 60W 3000-6000K чорний в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Люстра відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Fonte виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 38 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 38 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 901 ₴

