
Підвісна лампа Paul Neuhaus Pilua 2063-17 хромована 3-точкова
21 935 ₴
- В наявності
- Код: 183739670
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа Paul Neuhaus Pilua 2063-17 являє собою сучасне освітлювальне рішення з трьома точками кріплення. Корпус виготовлений з металу з хромованим покриттям. Світильник призначений для роботи з лампочками E27 потужністю 3 x 40 Вт. Можлива заміна ламп на світлодіодні. Клас захисту IP20. Габаритні розміри: ширина 110 см, висота 120 см, глибина 20 см. Стильний дизайн підходить для різних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заміни ламп | Да |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | PILUA 2063-17 |
| Потужність (одної лампи) | 40 |
| Тип | Підвісний світильник |
| Тип джерела світла | Світлодіодна лампа |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 935 ₴

