
Плафон Nowodvorski Lago L 11681
13 336 ₴
- В наявності
- Код: 183739747
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Круглий плафон для їдальні LAGO 11681 туба тканина сірий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Lago виготовлена з практичних і міцних матеріалів,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 25W Вт |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Енергетичний клас | A |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Стельовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 336 ₴

