
Духова шафа Electrolux MealAssist 800 SteamPro KOBBS38Z
48 571 ₴
- В наявності
- Код: 183769109
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Електрична духовка MealAssist SteamPro. Основні технічні дані. Об'єм: 70 л. Спосіб очищення: пар. Дисплей: сенсорний TFT. Клас енергоефективності: A++. Загальна споживана потужність: 3500 Вт. Розміри вбудовування: 590x560x550 мм. Функції. Steamify®. подбає про необхідну кількість пари. SteamBoost. приготування на парі, розігрівання та випікання. Функція швидкого розігріву. до 40% коротший час розігріву духовки. Multilevel Cooking. рівномірні результати випікання на всіх рівнях. Гриль. використайте потужність гриля, щоб додати хрусткості вашим стравам. *Фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 54.6 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Легкоочисна емаль |
| Використовувані технології | Steamify, SteamPro, Багаторівневе приготування, SteamBoost, М'яке зачинення дверей, Дисплей TFT EXCite, MealAssist, ProfiSteam |
| Мoдель | KOBBS38Z |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3500 Вт |
| Потужність мікрохвиль | Не можна застосувати |
| Напрямні | Драбинні, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240В |
| Об'єм | 70 л |
| Очищення | Парова |
| Температурний зонд | Да |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 571 ₴








