
Вбудована індукційна плита Beko HDI32400TO
11 429 ₴
- В наявності
- Код: 183769238
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. HDI 32400 TO: Плита для вбудовування. (Індукційна, 30 см). Функція Booster. Максимальна потужність, мінімальний час. Готуй швидко і ефективно з Booster! Встанови максимальну потужність на деякий час, а потім повернись до встановленої температури. Час приготування скорочується, а ти маєш повний контроль над результатами. Познайомся з іншими продуктами Beko. Холодильники з морозильниками. Холодильники для вбудовування. Холодильники. Морозильники. Пральні машини вільностоячі. Пральні машини для вбудовування. Автоматичні сушарки. Посудомийні машини вільностоячі. Посудомийні машини для вбудовування. Духові шафи для вбудовування. Кухні вільностоячі. Автоматичні роботизовані пилососи. Пилососи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Індукційна |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 6 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 28.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Конфорки | 2 конфорки |
| Матеріал плити | Стекло |
| Мoдель | HDI32400TO |
| Потужність | 3600 |
| Потужність — Конфорка 1 | 2000/2300 W |
| Потужність — Конфорка 2 | 1500/2000 W |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Тип плити | Індукційні |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Таймер, Stop&Go, Booster, EasyFit |
| Функція Stop&Go | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 429 ₴





