
Індукційна варильна панель Kernau KIH 6435.1-4B BL
35 721 ₴
- В наявності
- Код: 183770184
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Індукційна плита KERNAU KIH 6435.1-4B BL Kitchen Connect – сучасне приготування з управлінням Bluetooth та функціями зручності. Сучасні технології. Індукційна плита KERNAU KIH 6435.1-4B BL – це просунутий пристрій з функцією Kitchen Connect, яка дозволяє керувати витяжкою безпосередньо з рівня плити за допомогою технології Bluetooth. Завдяки функції Booster, доступній на кожному з чотирьох нагрівальних зон, страви приготуються швидше, без компромісів у якості. Функція Bridge дозволяє об'єднати дві нагрівальні зони в одну більшу – рішення для великих.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | KIH 6435.1-4B BL Kitchen Connect |
| Марка | Kernau |
| Матеріал плити | Стекло |
| Потужність | 7400 W |
| Напруга живлення [V] | 230 |
| Тип плити | Індукційні |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Пауза, блокування від дітей, Вбудований дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 721 ₴


