
Духова шафа Gorenje BSA6138B
55 275 ₴
- В наявності
- Код: 183797113
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Електрична духовка. Gorenje BSA6138B. Система Multi з додаванням пари. Спосіб монтажу: вбудовуваний. Ширина: 595 мм. Висота: 595 мм. ЕКРАН VISIONPLUS. Інтуїтивна взаємодія з кольоровим дисплеєм. Підніміть приготування на вищий рівень завдяки нашому сучасному кольоровому дисплею TFT. Доступ до великої бібліотеки рецептів через меню Extra або Auto. Дозвольте розумному кулінарному асистенту зайнятися часом приготування та запропонувати оптимальні налаштування, щоб ви отримали результати. SteamAssist Pro. Для відмінної хрусткості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Емаль |
| Глибина, мм | 56.4 мм |
| Використовувані технології | BigSpace, AutoBake, SteamAssist, AirFry |
| Код сертифікації | 2124279 |
| Кількість функцій духовки | 26 |
| Мoдель | BSA6138B |
| Марка | Gorenje |
| Потужність | 3500 |
| Напрямні | Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 77 GB |
| Очищення | Піроліз |
| Температурний зонд | Да |
| Тип пристрою.1 | Електрична парова |
| Керування | Ручки, Сенсор |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Розморожування, Температурний зонд, Air Fry, Гриль, Підтримка тепла, Швидке розігрівання, нагрівання тарілок, Піца, AutoBake, Керування зі смартфона, Сушіння, Підігрів, Піролізне очищення, Eco |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 275 ₴










