
Індукційна варильна панель Whirlpool WTX6014DCF
38 891 ₴
- В наявності
- Код: 183800424
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Кухні. Мікрохвильові печі. Плити. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці: https://docs.emeaappliance-docs.eu – виберіть відповідну мову та введіть торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 54 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витяжка | Немає |
| Дистрибуція | Whirlpool |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | WTX6014DCF |
| Марка | Whirlpool |
| Матеріал плити | Стекло |
| Потужність | 7400 W |
| Розширені конфорки | 2 |
| Тип плити | Індукційні |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Таймер, Блокування від дітей, Бустер, Кип'ятити та готувати, Функція очищення, Керування потужністю, швидке кип'ятіння, захист від забруднень |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 891 ₴









