
Вбудована духовка Electrolux MealAssist 700 LOE8P39Z
38 514 ₴
- В наявності
- Код: 183871637
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Electrolux MealAssist 700 LOE8P39Z. Духовки - це невід'ємний елемент кожної сучасної кухні, які роблять приготування їжі приємністю. Вибір відповідної моделі, такої як Electrolux MealAssist 700 LOE8P39Z, має ключове значення для досягнення відмінних кулінарних результатів. Цей пристрій поєднує в собі сучасний дизайн, передові технології та ряд інноваційних функцій, які значно впливають на комфорт і ефективність приготування. Завдяки різноманітності доступних опцій, кожен може знайти обладнання, що відповідає його індивідуальним потребам. Види.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 56.9 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішній простір духовки | Піролітична |
| Використовувані технології | Дисплей TFT EXCite, Mealassist |
| Мoдель | LOE8P39Z |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3490 W |
| Потужність мікрохвиль | Не можна застосувати |
| Напрямні | Драбинні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 72 л |
| Очищення | Піроліз |
| Температурний зонд | Да |
| Тип | Електрична |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 514 ₴








