
Духовка Beko BBCM18300W
21 247 ₴
- В наявності
- Код: 183871650
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Познайте інші продукти Beko. Холодильники з морозильниками. Вбудовані холодильники з морозильниками. Холодильники. Морозильники. Пральні машини вільностоячі. Вбудовані пральні машини. Автоматичні сушарки. Вільностоячі посудомийні машини. Вбудовані посудомийні машини. Вбудовані духовки. Вільностоячі кухні. Автоматичні роботизовані пилососи. Безпровідні пилососи. Традиційні пилососи. Ind_2 img { transition: transform. 4s ease-out; }. Ind_2 img:hover { transform: scale(0.8); }. Ind_2. lnd_col-1 { width: 19%; }. lnd_col-2 { width: 19%; }. Ind_2 { width: 96%; margin: 0 auto; } }. Ind_2 { padding-left: 3%; }
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Інший |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Емаль |
| Глибина, мм | 56.7 мм |
| Використовувані технології | SteamShine, Випічка 3D |
| Кількість функцій духовки | 8 |
| Мoдель | BBCM18300W |
| Марка | Beko |
| Потужність | 2300 |
| Напрямні | Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 48 GB |
| Очищення | Парова |
| Тип пристрою.1 | Електричний |
| Керування | Ручки, Сенсор |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Розморожування, Випічка 3D, Нижнє нагрівання, Гриль, Конвекція, конвекційна випічка |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 247 ₴



