
Вбудована мікрохвильова піч Electrolux MealAssist 700 KVMBE09X
39 911 ₴
- В наявності
- Код: 183893084
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Компактна вбудована мікрохвильова піч Electrolux KVMBE09X MealAssist Чорний/Нержавіюча сталь 700. Функції. Компактний вбудований пристрій. Духовка з функцією мікрохвильовки. Панель: скляна панель в сталевій рамці. Функції: гриль, гриль + мікрохвильовка, мікрохвильовка, розморожування, розтоплення, підігрів, попкорн, рідини. Функція пам'яті, можливість збереження часто використовуваних налаштувань. Електронне регулювання температури. Автоматичні пропозиції температури. Функція швидкого розігріву. Функція електронної блокування. Функція продовження часу. Індикатор залишкового тепла. Листи в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 44 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | KVMBE09X |
| Марка | Electrolux |
| Потужність гриля | 1200W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 2100 |
| Відчиняння дверцят | Вниз |
| Розморожування | Да |
| Тип дисплея | TFT |
| Функції | Розморожування, Підігрів, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 911 ₴



