
Підвісна лампа Step Into Design Silk Flat біла 60см St23286026163166
18 292 ₴
- В наявності
- Код: 183931155
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа SILK FLAT біла 60 см. Біла підвісна лампа SILK Flat з органічною, округлою формою. Нагадує сплющену еліпсу або лінзу. Лампа має овальну, симетричну форму, що розширюється в середній частині і звужується вгору і вниз. Її форма гладка і обтічна, без гострих країв. Поверхня абажура легка рифлена, з чіткими, вертикальними смужками, що проходять зверху донизу. Абажур лампи Silk однорідний, без видимих з'єднань, що свідчить про те, що він виготовлений з одного шматка матеріалу. Лампа повністю біла, що надає їй.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 62 мм |
| Енергетичний клас | A |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 292 ₴

