
Люстра Just Light Green Duro 14890-39 (1489039)
12 722 ₴
- В наявності
- Код: 183931255
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Опис продукту: Люстра GREEN DURO JUST LIGHT 14890-39 - це елегантний і сучасний елемент освітлення, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Її бежевий колір та мінімалістичний дизайн роблять її ідеальним вибором для вітальні, спальні чи офісу. Параметри продукту: Тип: Люстра. Матеріал: Пластик. Домінуючий колір: Бежевий. Цоколь: E27 (великий цоколь). Кількість джерел світла: 3. Живлення (V): 230V. Тип живлення: Мережеве. Джерело світла в комплекті: Ні. Потужність (W): 10W. Висота (см): 70. Ширина (см): 55. Довжина (см): 23. Серія: GREEN DURO. EAN:.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Максимальна потужність лампочки | 30W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 722 ₴

