
Elstead Lighting Світильник настінно-стельовий Elstead Nuvola Led QN-Nuvola-F-S-BG
13 660 ₴
- В наявності
- Код: 183931298
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінно-стельовий Elstead Nuvola Led QN-Nuvola-F-S-BG від виробника Elstead Lighting. Сучасний світильник з LED технологією, придатний як для настінного, так і для стельового монтажу. Модель виконана в елегантному дизайні і призначена для використання в житлових та комерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.2 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 30 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 14 Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | QN-Nuvola-F-S-BG |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 660 ₴


