
Настінно-стельова лампа Elstead Lighting Nuvola LED чорна висота 9.2см
17 216 ₴
- В наявності
- Код: 183931303
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінно-стельова лампа Elstead Lighting Nuvola LED модель QN-NUVOLA-F-M-BK у чорному кольорі. Компактний світильник висотою 9.2 см призначений для використання як настінного так і стельового світильника. Оснащений одним світлодіодним джерелом світла (LED). Виріб виробництва бренду Quintiesse, відомого якістю обладнання для освітлення. Плафон підходить для сучасного інтер'єру та забезпечує рівномірний розподіл світла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерела світла | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 18 Вт |
| Мoдель | QN-NUVOLA-F-M-BK |
| Призначення | Настінно-стельовий світильник |
| Поміщення | Офіс |
| Тип | Плафон |
| Тип джерела світла | LED |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 216 ₴


