
Вбудовувана газова варильна панель Siemens iQ500 EC6A5HI90
18 277 ₴
- В наявності
- Код: 183940515
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Siemens iQ500. EC6A5HI90 Кінець здогадок, тільки точність. Завдяки дев'яти постійним рівням полум'я на вибір наша запатентована технологія stepFlame. дозволяє контролювати тепло з неперевершеною точністю – викликаючи впевненість і креативність. Зовнішній вигляд продукту може відрізнятися від зображеного на ілюстрації. Спокій душі при кожному прийомі їжі. Уявіть, що ви готуєте свою улюблену страву, а раптовий порив вітру гасить полум'я. Завдяки нашій блокуванню безпеки газу вам не потрібно про це турбуватися. Ця розумна функція миттєво зупиняє потік газу, гарантуючи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 52 мм |
| Захист | Защита от утечки газа |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | EC6A5HI90 |
| Марка | Siemens |
| Матеріал плити | Сталь |
| Потужність — Конфорка 1 | 1750 |
| Потужність — Конфорка 2 | 1750 |
| Потужність — Конфорка 3 | 3500 Вт |
| Потужність — Конфорка 4 | 1000 Вт |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Тип газа | 3B/P (пропан-бутан), G20/20 (Природний газ) |
| Тип плити | Газ на склі |
| Тип решітки | Окрема для кожної конфорки |
| Керування | Ручки |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина вбудовування | 58.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 277 ₴






