
Газова варильна поверхня Siemens iQ300 EG6B5PK90
13 539 ₴
- В наявності
- Код: 183978097
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Siemens iQ300. EG6B5PK90. Керування без зусиль, сучасний дизайн. Спроектовано з думкою про просту експлуатацію, поворотне колесо робить регулювання полум'я плити легким і безпроблемним. Поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю, завдяки чому кожне використання є зручним і задовольняючим. Колесо не ковзає в мокрих руках, що забезпечує надійний контроль і впевненість під час приготування. Спокій душі при кожному прийомі їжі. Уявіть, що ви готуєте свою улюблену страву, а раптовий порив вітру гасить полум'я. Завдяки нашій блокуванню безпеки газу не.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Газова |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 5.1 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запальничка газу | Да |
| Захист | Защита от утечки газа |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Матеріал плити | Чавун |
| Мoдель | EG6B5PK90 |
| Потужність — Конфорка 1 | 1750 |
| Потужність — Конфорка 2 | 1750 |
| Потужність — Конфорка 3 | 3000 Вт |
| Потужність — Конфорка 4 | 1000 Вт |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Тип газа | 3B/P (пропан-бутан), G20 |
| Тип плити | Газ на склі |
| Тип решітки | Двочастинна |
| Керування | Ручки |
| Ширина вбудовування | 58.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 539 ₴






