
Настільна лампа Markslojd Can 1L білий/сірий E27 57 см
10 351 ₴
- В наявності
- Код: 183995329
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Markslojd Can 1L виконана в класичному дизайні з білим абажуром з бавовни-полієстеру та сірою металевою основою. Модель оснащена патроном E27 (крупний гвинт) для лампочок потужністю до 40 Вт. Корпус виготовлений зі сталі з додатковими елементами з текстилю. Висота лампи складає 57 см, розміри основи 23х23 см. Кабель довжиною 220 см з прозорою ізоляцією. Клас безпеки II, захист IP20. Напруга мережі 230 В. Джерело світла одне. Підходить для використання у спальні, на робочому столі або в вітальні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | текстиль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | IP20 |
| Артикул виробника | 108831 |
| Глибина | 23 мм |
| Довжина кабелю | 220 |
| Клас безпеки | Class II |
| Максимальна потужність | 40 |
| Материал абажура | Бавольна поліестер |
| Матеріал основи | Сталь |
| Мoдель | Can |
| Напруга | 230 |
| Патрон | E27 |
| Колір домінантний | Білий |
| Колір додатковий | Сірий |
| Колір кабелю | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 351 ₴

