
Настільна лампа Tielburger Podwjne Ostrze
26 089 ₴
- В наявності
- Код: 183995560
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Абажурна настільна лампа Slatted QN-SLATTED-TL-TEAK коричнева слонова кістка в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 65 мм |
| Основні | |
| Виробник | TIELBURGER |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 40 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Мoдель | Podwójne Ostrze |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 089 ₴






