
Світильник Elstead Lighting Atomo LED настінний 5-точковий 96.7x17см золотий
54 101 ₴
- В наявності
- Код: 184003001
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Elstead Lighting Atomo LED модель QN-ATOMO-5W-BG з п'ятьма джерелами світла. Розміри: ширина 96.7 см, висота 17 см. Корпус виконаний у кольорі щіткований зліт. Світильник оснащений світлодіодною технологією освітлення. Клас захисту IP44 забезпечує стійкість до впливу вологи та пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 96.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP44 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | QN-ATOMO-5W-BG |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настінний світильник |
| Тип джерела світла | LED |
| Колір | Щітковане золото |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 101 ₴


