
Elstead Lighting Підвісна світлодіодна лампа Elstead Horizon Led Linearna Qnhorizonledlp100Teak
84 947 ₴
- В наявності
- Код: 184003026
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна Horizon QN-HORIZON-LED-LP-100-TEAK LED 46W 3000K коричнева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Vivien виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19.5 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Фанера, Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи та звиси |
| Колір | Білий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 947 ₴


