
Бра Elstead Lighting Espada LED Qn-Espada-1W-Bg
30 634 ₴
- В наявності
- Код: 184003040
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стійка для ванної Espada QN-ESPADA-1W-BG LED 18W 3000K IP44 золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50.5 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 634 ₴

