
Бра Nowodvorski Sunset Led (11432)
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 184003050
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Бра Nowodvorski SUNSET LED D Сучасний Темне дерево LED. ◾◾. Nowodvorski Lighting - польська бренд освітлення з багаторічною традицією, яка з 1994 року створює функціональні та стильні світлові рішення для будинків, офісів та комерційних приміщень. Компанія розпочала діяльність як маленька, сімейна мануфактура, а зараз її лампи доступні на кількох десятках ринків по всьому світу, поєднуючи сучасний дизайн з мінімалістичною естетикою та практичною корисністю. Технічна інформація. колекція: SUNSET LED. Макс потужність: 7W. IP: IP20. Довжина упаковки (см): 63.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 7 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴








