
Духова шафа Electrolux MealAssist 800 SteamPro KOBAS3XT
70 639 ₴
- В наявності
- Код: 184074131
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Пропозиція стосується набору ELECTROLUX, до складу якого входить: Паровий духова шафа ELECTROLUX - KOBAS3XT. Індукційна плита ELECTROLUX - EIS62453IZ. Паровий духова шафа ELECTROLUX. KOBAS3XT. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. Колір: Чорний матовий. Панель: Скляна панель у сталевій рамці. Корисний об'єм: 70 л. Клас енергоефективності: A++. Режими приготування: Конвекція + пара. Розміри (ВxШxГ): 594 x 595 x 567 мм. Готуйте смачніше і зберігайте до 90% вітаміну C завдяки SteamPro. Духова шафа SteamPro допомагає готувати смачніші страви завдяки використанню пари під час випікання, запікання, тушкування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 56.7 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Легкоочисна емаль |
| Використовувані технології | Steamify, SteamPro, SteamBoost, Connectivity, MealAssist, ProSteam, Дисплей SUPEX4 |
| Мoдель | KOBAS3XT |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3500 Вт |
| Потужність мікрохвиль | Не можна застосувати |
| Напрямні | Драбинні, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240В |
| Об'єм | 70 л |
| Очищення | Парова |
| Температурний зонд | Да |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 639 ₴




