
Духова шафа Electrolux ProAssist 900 SteamPro KOAAS3ST
102 763 ₴
- В наявності
- Код: 184074133
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Електрична духовка з парою SteamPro ProAssist. Основні технічні дані. Об'єм: 70 l. Спосіб очищення: пар. Дисплей: SUPEX8. Клас енергоефективності: A++. Загальна споживана потужність: 3500 W. Розміри вбудовування: 590x560x550 mm. Функції. Steamify®. забезпечить необхідну кількість пари. SteamPro. Чудові результати випікання, грилювання та приготування на парі (SousVide). Connectivity. Дистанційне керування духовкою. Термощуп. вимірює температуру всередині страви. Функція швидкого розігріву. До 40% коротший час розігріву духовки. *Зображення нижче мають характер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 58.9 мм |
| Глибина | 54.6 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Легкоочисна емаль |
| Використовувані технології | SteamPro, Connectivity, ProSteam, ProAssist |
| Мoдель | KOAAS3ST |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3500 W |
| Потужність мікрохвиль | Не можна застосувати |
| Напрямні | Штангові, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 70 л |
| Очищення | Парова |
| Температурний зонд | Да |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 763 ₴









