
Духовка Electrolux ProAssist 900 CombiQuick KVLAE2ST
69 242 ₴
- В наявності
- Код: 184120804
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Компактна вбудована духовка Electrolux KVLAE2ST ProAssist CombiQuick з функцією мікрохвильовки Чорний матовий 900. Функції. Компактний вбудований пристрій. Духовка з функцією мікрохвильовки. Панель: скляна панель в сталевій рамці. Функції: нижнє нагрівання, конвекційне випікання + мікрохвильовка, розморожування, сушіння, підйом тіста, гриль, гриль + мікрохвильовка, гаряче повітря, гаряче повітря і нижнє нагрівання, гаряче повітря і верхнє нагрівання, верхнє/нижнє нагрівання, підтримка тепла, розтоплення, турбо гриль + мікрохвильовка, мікрохвильовка, підігрів тарілок, підтримка температури, підігрів,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 45.5 мм |
| Глибина | 56.7 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Легкоочисна емаль |
| Використовувані технології | CombiQuick, Connectivity, ProAssist, Дисплей SUPEX8 |
| Мoдель | KVLAE2ST |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3000 W |
| Потужність мікрохвильової печі | 1000 W Вт |
| Напрямні | Драбинні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 44 л |
| Очищення | Легкоочисна емаль |
| Температурний зонд | Да |
| Тип | Електрична з мікрохвильовкою |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 242 ₴









