
Духова шафа Electrolux MealAssist 700 SteamCrisp LOC9P3XZ
58 068 ₴
- В наявності
- Код: 184137160
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. • Пристрій призначений виключно для використання на кухні. • Пристрій призначений для домашнього використання в закритих приміщеннях. • Пристрій можна використовувати в офісах, готельних номерах, кімнатах у пансіонах, будинках для гостей у сільськогосподарських господарствах та інших подібних місцях, де використання не перевищує середній рівень використання в домашньому господарстві. • Установку пристрою та заміну його живильного кабелю може виконати лише особа з відповідною кваліфікацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Інший |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішній простір духовки | Піролітична |
| Глибина, мм | 56.9 мм |
| Використовувані технології | SteamCrisp, Connectivity, MealAssist, CookSmart Touch, Дисплей SUPEX4, TasteAssist |
| Мoдель | LOC9P3XZ |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3390 |
| Потужність мікрохвиль | Не можна застосувати |
| Напрямні | Драбинні, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 72 GB |
| Очищення | Піроліз |
| Температурний зонд | Да |
| Тип пристрою.1 | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Розморожування, Функція пам'яті, Гуляш, Гриль, Підтримка тепла, Автоматичні програми, Швидке розігрівання, Конвекція, Температурний зонд, Багаторівнева випічка, Автоматичне вимкнення, Індикатор залишкового тепла, Освітлення внутрішнього простору, |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 068 ₴










