
Вбудована мікрохвильова піч Electrolux MealAssist 700 KVM9E2XT
46 892 ₴
- В наявності
- Код: 184137161
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Компактна мікрохвильова піч ELECTROLUX. KVM9E2XT. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. Тип: електрична піч для вбудовування з функцією мікрохвильової печі. Об'єм: 44 л. Колір: чорний матовий. Спосіб очищення: самоочисна емаль. Розміри вбудовування (В x Ш x Г): 450x560x550 мм. Дисплей: SUPEX4. Загальна споживана потужність: 2100 Вт. ЦЯ МІКРОХВИЛЬОВА ПІЧ ЗДАТНА НА ВСЕ, ПРАЦЮЄ ШВИДШЕ І ПОКАЗУЄ, ЩО РОБИТИ. Мікрохвильова піч 700 MealAssist дозволяє розігрівати, готувати, розморожувати та грилювати. Дисплей CookSmart Touch допоможе вам на кожному кроці, забезпечуючи відмінні результати кожного дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 44 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | KVM9E2XT |
| Потужність гриля | 1200W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 1000 |
| Відчиняння дверцят | Вниз |
| Розморожування | Да |
| Функції | Розморожування, Підігрів, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 892 ₴




