
Шухляда для підігріву посуду Electrolux Seria 600 LBD4T
30 134 ₴
- В наявності
- Код: 184137162
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Шухляда для підігріву вбудована Electrolux LBD4T Чорний матовий. Функції. Максимальна ємність 6 комплектів, залежно від розміру посуду. Функції шухляди для підігріву: підігрів посуду, розморожування, підігрів їжі, підйом тіста. Регулювання температури: 30-80°C. Система циркуляції теплого повітря. Технічні дані. Код продукту (PNC).: 947 727 580. Колір.: чорний матовий. встановлення. Розміри вбудування (В x Ш x Г).: 141x560x550. Розміри ВxШxГ.: 139x594x530. Загальна споживана потужність.: 415. Необхідний запобіжник.: 13. Напруга.: 220-240. Тарілки та страви теплі та готові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Висота | 13.9 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 53 мм |
| Мoдель | LBD4T |
| Матеріал фасаду | Сталь |
| Потужність | 415 W |
| Способ обогрева | Продування гарячим повітрям |
| Керування | Електронне |
| Функції | Розморожування, Підігрів, Підійм тіста, Підігрів тарілок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 134 ₴



