
Вбудована мікрохвильова піч Electrolux MealAssist 700 EVM8E09X
36 251 ₴
- В наявності
- Код: 184262816
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Мікрохвильова піч 700 MealAssist. Основні технічні дані. Корисний об'єм: 44 l. Ширина: 59,5 см. Функція швидкого розігріву. Потужність: 2100 W. Сенсорний дисплей TFT EXCite. Захист від дітей. Функції. до 40% коротший час розігріву духовки. Покриття Antifingerprint. ідеально чиста духовка. Гриль. використайте потужність гриля, щоб додати хрусткості вашим стравам. *Зображення нижче мають ілюстративний характер і можуть не точно відображати цю модель. Зручність завдяки мікрохвилям: рішення для швидкого розігріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 44 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке розігрівання | Да |
| Мoдель | EVM8E09X |
| Потужність гриля | 1200W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 2100 |
| Відчиняння дверцят | Вниз |
| Розморожування | Да |
| Функції | Розморожування, Розігрів, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 251 ₴










