
Вбудований винний холодильник Electrolux Seria 800 KBW6X
84 606 ₴
- В наявності
- Код: 184262817
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Холодильник для вина ELECTROLUX 800. KBW6X. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. Тип встановлення: BI Wide Door. Клас енергетичний: F. Розміри (ВxШxГ): 440 x 554 x 560 мм. Тип полиць холодильника: Дерев'яні та пластикові. Освітлення холодильника: Внутрішнє LED. Колір: Gloss High. Шари зберігання: 3. ВИСТАВЛЯЙТЕ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ. ЗАВДЯКИ PERFECT SHELVING. Ваша колекція вин унікальна. Підкресліть її ще більше завдяки Perfect Shelving. Розмістіть свою колекцію на полицях, спроектованих так, щоб ідеально вмістити всі пляшки об'ємом 750 мл, включаючи шампанське, без подряпин на етикетках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Ширина | 55.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас шуму | C |
| Кількість пляшок | 15 |
| Мoдель | KBW6X |
| Функції | Дерев'яні полиці, Внутрішнє освітлення LED |
| Колір | Сріблястий |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 606 ₴









