
Підвісна лампа Moosee Linea бронзовий сучасний Mse1501100493
19 560 ₴
- В наявності
- Код: 184308640
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE ліхтар підвісний LINEA коричневий. Поєднання мінімалістичного дизайну з вишуканим стилем, який підійде як для сучасних, так і для індустріальних інтер'єрів. Прямокутний абажур з округленими краями додає легкості та елегантності, а коричнева поверхня зі шкіри надає унікального характеру та тонкого люксу. Енергоефективне джерело світла LED не тільки гарантує відмінне освітлення, але й підкреслює сучасний тренд дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Це вибір для поціновувачів стильних, а також функціональних рішень.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 560 ₴


