
Підвісна/стельова лампа Moosee Savoy 2 золотиста Mse1501100530
29 558 ₴
- В наявності
- Код: 184308693
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Moosee Lampa Sufitowa/Plafon Savoy 2 Золотий Glamour Salon (Mse1501100530). Moosee Lampa Sufitowa/Plafon Savoy 2. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі елегантність і сучасність. Завдяки своєму стилю glamour, лампа чудово вписується в різноманітні інтер'єри, від елегантних салонів до сучасних спалень. Обираючи цю модель, ви отримуєте не лише естетичне доповнення простору, але й функціональне джерело світла, яке вплине на атмосферу у вашому домі. Енергоефективність. Модель ця є сумісною з лампочками LED, що сприяє до.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 33 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Savoy |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 558 ₴


