
Лампа підлогова Moosee Human Silver Premium срібляста 180 см 6 точок
70 597 ₴
- В наявності
- Код: 184308698
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напольна світлодіодна лампа Moosee Human Silver Premium модель MSE1501100556 у срібному кольорі. Висота лампи 180 см, ширина 80 см, глибина 70 см. оснащена 6 точками світла з цоколем E27. Лампа виконана в сучасному дизайні, підходить для оформлення вітальні та інших приміщень. Упакована в картонну коробку розміром 200x78x78 см. Відправляється на поддоні. Має позитивні відгуки від покупців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість точок світла | 6 |
| Мoдель | Human Silver Premium MSE1501100556 |
| Застосування | Вітальня, салон |
| Виробник | Moosee |
| Розмір паковання | 200x78x78 |
| Спосіб відправлення | Піддон |
| Стиль | Сучасний дизайн |
| Тип | Підлогова лампа |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 597 ₴


