
Підвісна лампа Moosee Mikado S золота Mse1501100487
35 422 ₴
- В наявності
- Код: 184308705
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Moosee Лампа Підвісна Мікадо S Золотий Сучасний Гостіна (Mse1501100487). Стельові світильники. відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні атмосфери та стилю інтер'єрів. Серед багатьох моделей, доступних на ринку, підвісна лампа Мікадо S. кольору. золотий. від бренду. Moosee. вирізняється сучасним дизайном та унікальною конструкцією, яка привертає увагу. Її геометрична форма та ретельно підібрані матеріали роблять її не лише функціональним джерелом світла, але й унікальним декоративним елементом. Це освітлення ідеально підходить для. вітальні., вносячи до простору трохи.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 120 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 422 ₴


