
Стельова лампа Moosee Savoy 3 золота гламур LED 80x33 см
42 942 ₴
- В наявності
- Код: 184308722
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельова лампа Moosee Savoy 3 виконана в золотому кольорі з гламурним стилем. Модель MSE1501100531 обладнана LED джерелом світла. Світильник має круглу форму з кристалічними елементами, підходить для використання в вітальні та спальні. Розміри: ширина 80 см, висота 33 см. Тип монтажу - стельовий плафон. Сучасний дизайн з елегантним виконанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | MSE1501100531 |
| Джерело світла | LED |
| Кількість джерел | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Savoy 3 |
| Особливості | З кристалічними елементами |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Призначення | Для салону, спальні, вітальні |
| Виробник | Moosee |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельовий світильник |
| Форма | Кругла |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 942 ₴


